Tarih Kitapları

Derin Rusya & Güç Mücadeleleri, Gizli Teşkilatlar, Darbeler ve İsyanlar kitabını indir [PDF ve ePUB]

Derin Rusya & Güç Mücadeleleri, Gizli Teşkilatlar, Darbeler ve İsyanlar

Derin Rusya & Güç Mücadeleleri, Gizli Teşkilatlar, Darbeler ve İsyanlar yayını türkçedir. Derin Rusya & Güç Mücadeleleri, Gizli Teşkilatlar, Darbeler ve İsyanlar kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Rusya’nın derin şifreleri
Prensler, aristokratlar, devlet elitleri, yabancı güç odakları ve kilise ekseninde Rusya’nın iç dinamiklerini deşifre etmek için referans bir eser.
Romanovlar öncesinde Rus devletinin yabancı devletlerin müdahalesi ile yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalması, bizzat çarların aracılığıyla bir derin devlet oluşturulmasını zorunlu kıldı. Her çar, iç dinamikleri kontrol altına almak, isyanları önlemek ve devletin devamlılığını sağlamak adına kendi istihbarat örgütlerini kurdu. Bu gelenek KGB’ye kadar gelişerek devam etti. Derin Rusya, Rusya’nın devlet erkanının bile üzerinde bir yetkiyi elinde bulunduran gizli teşkilatlarıyla, güç dengeleriyle, kültürel ve dini kodlarıyla birlikte iç dinamiklerini deşifre ediyor. Çarlar, yalancı çarlar, çariçeler, knezler, boyarlar, darbeci örgütler, dekabristler, masonlar, serfler, Bolşevikler, sosyalist tiranlığın yeni çarları ve küllerinden yeniden doğan bugünkü Putin Rusya’sı… Patlama enerjisiyle eyleme geçen Rusların var olmakla bir dünya gücü olmak arasındaki zikzaklı mücadelesi ateşli bir aşk romanı gibi.

indir

Derin Rusya & Güç Mücadeleleri, Gizli Teşkilatlar, Darbeler ve İsyanlar kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Tarih Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Derin Rusya & Güç Mücadeleleri, Gizli Teşkilatlar, Darbeler ve İsyanlar kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak