Siyaset Kitapları

Devlet Yönetiminde İyi Yönetim Anlayış ve İlkeleri (Siyasetnameler Üzerinden Bir İnceleme) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Devlet Yönetiminde İyi Yönetim Anlayış ve İlkeleri (Siyasetnameler Üzerinden Bir İnceleme)

Devlet Yönetiminde İyi Yönetim Anlayış ve İlkeleri (Siyasetnameler Üzerinden Bir İnceleme) yayını türkçedir. Devlet Yönetiminde İyi Yönetim Anlayış ve İlkeleri (Siyasetnameler Üzerinden Bir İnceleme) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu çalışma; Selçuklu ve Osmanlı döneminde devlet yönetiminde görev almış ve idarenin işleyişinde gördükleri aksaklıkları dile getirerek padişahları (devlet başkanlarını) adaletli ve hakkaniyetli yönetimler sergilemeleri, liyakate önem vermeleri, iyi ahlak ve erdemli kişilik örneği göstermeleri konusunda ciddi ikaz, öğüt ve telkinleri içinde barındıran ve “siyasetname” olarak adlandırılan eserler üzerinden “Devlet Yönetiminde İyi Yönetim Anlayış ve İlkeleri” ana temasıyla hazırlanmıştır. Sade bir dille, herkesin rahatça istifade edebileceği bir tarzda ve özet bir şekilde ele alınan bu çalışma, siyasetnamelerdeki devlet yönetiminde iyi yönetime ilişkin tavsiye, öneri ve ilkelerin tespitine yönelik olmuştur. Dolayısıyla, sadece bu konuda araştırma yapanlar değil, aynı zamanda lisansüstü eğitim yapanlara, hatta istifade etmek isteyen yönetici ve kamu görevlilerine de önemli bir katkı sağlayacaktır.

indir

Devlet Yönetiminde İyi Yönetim Anlayış ve İlkeleri (Siyasetnameler Üzerinden Bir İnceleme) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Siyaset Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Devlet Yönetiminde İyi Yönetim Anlayış ve İlkeleri (Siyasetnameler Üzerinden Bir İnceleme) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak