Psikoloji Kitapları

Devrimci Beyin & Kötü Alışkanlıklarınızı Yıkın! kitabını indir [PDF ve ePUB]

Devrimci Beyin & Kötü Alışkanlıklarınızı Yıkın!

Devrimci Beyin & Kötü Alışkanlıklarınızı Yıkın! yayını türkçedir. Devrimci Beyin & Kötü Alışkanlıklarınızı Yıkın! kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Daha sağlıklı, daha mutlu bir benliğe kavuşmak için canlandırıcı bir rehber.
 
Hepimizin kötü alışkanlıkları var. Kimisiyle uzun yıllardır tanışığız, kimisinin farkında bile değiliz. Onlardan vazgeçmek kolay gibi gözüküyor, gerçekten istersek bırakabileceğimize inanıyoruz. Ama deneyip de başarısız olduğumuzda -birçok kez!- ve her şeye rağmen duramadığımızda, umutsuz ve kendimize karşı daha yargılayıcı bir ben bırakıyoruz geride.
Şimdi, psikoloji ve bilişsel bilimdeki birçok farklı alan sayesinde umutlu olmak için çok fazla neden var: daha sağlıklı beyin devreleri oluşturup beynimizi yeniden şekillendirmemiz mümkün.
Devrimci Beyin’de Psikoterapist Dr. Richard O’Connor; kötü alışkanlıkların, birbiriyle çok iyi iletişim kuramayan iki zihnimizin oluşundan kaynaklandığını belirtiyor -bilinçli benlik ve onun dikkati dağıldığında bize hızlıca patates cipsini silip süpürten otomatik benlik. Kitap boyunca yer alan egzersizlerle otomatik benliğimizi eğitip öz disiplinimizi geliştirmemizin; farkındalık, korkuyla yüzleşme ve bilinç dışı suçluluktan kendimizi azat etme gibi değerli becerileri kazanmamızın yollarını gösteriyor.
 
Bu kitap hayal kırıklığına uğramışlar, yardım alabileceğine dair umudu olmayanlar ve kendi topuğuna sıkıp durmak alnında yazılıymış gibi hissedenler için… Ve elbette terapiyi hiç düşünmese de şu zorlu gerçeği bilenler için: “Düşmanla yüzleştik ve o biziz.”

indir

Devrimci Beyin & Kötü Alışkanlıklarınızı Yıkın! kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Psikoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Devrimci Beyin & Kötü Alışkanlıklarınızı Yıkın! kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak