Devrimci Kimdir 2 / Devrimci ve Kavramlar kitabını indir [PDF ve ePUB]

Devrimci Kimdir 2 / Devrimci ve Kavramlar yayını türkçedir. Devrimci Kimdir 2 / Devrimci ve Kavramlar kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Kavramlar devrimcinin “var olanla” mücadelesinde çok önemli bir yer tutmaktadır. Devrimci fikrinin ve inancının arı, duru şeklini kendi kavramları ile halka ulaştırmak, tahrif edilen kavramları asli görevlerini yerine getirecek şekilde yeniden ele almak, anlamlandırmak ve yorumlamak zorundadır. Hakkı anlamak ve anlatabilmek için devrimcinin en önemli silahı kavramlardır ve bu silah kâmil şekilde kullanıldığı takdirde “var olanın” başına atom bombası gibi düşüp onu kökten yok ederek “olması gerekenin” oluşacağı yeni bir dünyanın zeminini hazırlayabilecek kudrete sahiptir.
Hak ile batıl arasındaki farkı halka ulaştırabilmek, zihinleri, tahrif edilmiş kavramlar ile iğfale uğrayan halkı yeniden hak ile tanıştırabilmek ve sadece masallar için gerekli cümlelerin öğeleri haline gelen kavramları o masal diyarlarından kurtarıp halkı uyutma işlevinden soyutlayarak onlara halkı uyandırma görevi yükleyebilmek adına devrimci kavramlarına sahip çıkmalı ve onların barındırdığı potansiyeli göz ardı etmemelidir.

indir

Devrimci Kimdir 2 / Devrimci ve Kavramlar kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Siyaset Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Devrimci Kimdir 2 / Devrimci ve Kavramlar kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın