Hobi Kitapları

Dijital Oyunlar Serisi 4 / Türkiye’de E-Spor ve PUBG kitabını indir [PDF ve ePUB]

Dijital Oyunlar Serisi  4 / Türkiye’de E-Spor ve PUBG

Dijital Oyunlar Serisi 4 / Türkiye’de E-Spor ve PUBG yayını türkçedir. Dijital Oyunlar Serisi 4 / Türkiye’de E-Spor ve PUBG kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Hayatta kalmak hiç bu kadar zor olmamıştı!
 
Battle Royale ve The Hunger Games filmlerinden gelen ilhamla önce Minecraft: Hunger/Survival Games, ARMA ve H1Z1, ardından da türünün zirve noktası, yani PUBG doğdu. Tek bir adada 100 kadar oyuncunun tekli, çiftli veya dörtlü ekipler halinde, birbirlerine ve zamana karşı hayatta kalma, ayakta durma ve rakiplerini alt etme mücadelesi, PlayerUnknown’s Battleground ile mükemmelleştirildi. Kısa sürede bu gerçekçi macera yüz milyonlarca kişinin gözdesi haline geldi ve 2 milyar dolarlık işlem hacmine ulaşıp bir E-Spor dalına dönüştü. İşte karşınızda, tüm hikâyesi, bilinmeyenleri, ünlü yerli ve yabancı oyuncuları, dijital yayıncıları, turnuvaları, E-Spor yönü, püf noktaları, taktikleri ve stratejileriyle PUBG efsanesi! Üstelik, Beşiktaş E-Spor Takımları Genel Menajeri Mahmut Emin Öncel’in röportajıyla birlikte!

indir

Dijital Oyunlar Serisi 4 / Türkiye’de E-Spor ve PUBG kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Hobi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Dijital Oyunlar Serisi 4 / Türkiye’de E-Spor ve PUBG kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak