Dijital Oyunlar Serisi 5 / Türkiye’de E-Spor ve Fortnite kitabını indir [PDF ve ePUB]

Dijital Oyunlar Serisi 5 / Türkiye’de E-Spor ve Fortnite yayını türkçedir. Dijital Oyunlar Serisi 5 / Türkiye’de E-Spor ve Fortnite kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Hayatta kalmak hiç bu kadar zevkli olmamıştı!
 
Battle Royale ve The Hunger Games filmlerinden gelen ilhamla önce Minecraft: Hunger/Survival Games, H1Z1 ve PUBG, ardından da işin içine RPG ve bir tutam Left 4 Dead katılınca türünün zirve noktası, yani Fortnite doğdu. Tek bir adada 100 kadar oyuncunun tekli, çiftli, üçlü veya dörtlü ekipler halinde, birbirlerine ve zamana karşı hayatta kalma ve rakiplerini alt etme mücadelesi, Fortnite ile en eğlenceli haline kavuştu. Senaryosu ve grafikleriyle kısa sürede bu uçuk macera yüz milyonlarca kişinin gözdesi haline geldi ve milyar dolarlık işlem hacmine ulaşıp bir E-Spor dalına dönüştü. İşte karşınızda, tüm hikâyesi, bilinmeyenleri, ünlü yerli ve yabancı oyuncuları, dijital yayıncıları, turnuvaları, E-Spor yönü, püf noktaları ve taktikleriyle Fortnite efsanesi! Üstelik, Beşiktaş E-Spor Takımları Genel Menajeri Mahmut Emin Öncel’in röportajıyla birlikte!

indir

Dijital Oyunlar Serisi 5 / Türkiye’de E-Spor ve Fortnite kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Hobi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Dijital Oyunlar Serisi 5 / Türkiye’de E-Spor ve Fortnite kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın