Dinozorlar Kitabı (Bez Çanta Hediyeli) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Dinozorlar Kitabı (Bez Çanta Hediyeli) yayını türkçedir.Dinozorlar Kitabı (Bez Çanta Hediyeli) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Milyonlarca yıl önce, yeryüzünde insanların var olmadığı zamanlarda dinozorlar vardı. Tarih öncesi sürüngenlerden biri olan dinozorlar, Mezozoik Dönem’de Dünya’ya 165 milyon yıldan daha fazla süre hakim oldu. 65 milyon yıl önce, gizemli bir şekilde nesli yok olan dinozorların varlıkları; ancak müzelerde, kitaplarda ve filmlerde hissediliyor. Çocuklar, geçmişteki bu yaratıklar hakkında okumayı seviyorlar. Bu sebeple, dinozorlar hakkında titizce bir kitap derledik. Umarız bu kitabı eğlenceli ve bilgilendirici bulursunuz.

indir

Dinozorlar Kitabı (Bez Çanta Hediyeli) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Dinozorlar Kitabı (Bez Çanta Hediyeli) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın