Din Kitapları

Diriliş kitabını indir [PDF ve ePUB]

Diriliş

Diriliş yayını türkçedir. Diriliş kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Herkesin birbirinden şikâyet ettiği bir toplum haline geldik. Lâkin kimse neden bu hale geldik sorusuna cevap aramıyor. Yüz yıla yakın bir süredir üzerinde bin bir türlü tuzak, hile ve entrika kurulan bu ülkenin insanları bu kadar çok düşmana rağmen kendilerini çok iyi muhafaza ettiler. Halen iyilik cevheri yüreklerden sönmedi ve halen insanlığı bu topraklarda görebiliyoruz.
              
İslâm değerlerine sıkıca sarılan bu toplum, kıymetli insanlardan oluşmakta. İslâm değerlerine sıkıca sarılan cümlesine, “nerede İslâm değerlerine sarılan insanlar?” sorulu bir cümle ile karşılık verebilirsiniz. Şimdiki zamanla düşündüğünüzde bu tepki doğal karşılanabilir. Fakat içinde bulunduğumuz yüzyıl incelendiğinde fark edilecektir ki bu ülkenin insanları İslâmi değerlerden uzaklaşmış değil zorla uzaklaştırılmış insanlardır.
              
1900’lü yıllar itibari ile İslâm ile aralarına çok büyük engeller konulan bu toplumun insanlarına sadece şefkat ve merhamet ile gerçekleri öğretmek yeterli olacaktır. Güneş balçıkla asla sıvanamaz.

indir

Diriliş kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Din Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Diriliş kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak