Bilim & Mühendislik Kitapları

Dr. F. Asuman Yalçın’a Armağan Metaverse: Pazarlama ve Teknoloji kitabını indir [PDF ve ePUB]

Dr. F. Asuman Yalçın’a Armağan  Metaverse: Pazarlama ve Teknoloji

Dr. F. Asuman Yalçın’a Armağan Metaverse: Pazarlama ve Teknoloji yayını türkçedir.Dr. F. Asuman Yalçın’a Armağan Metaverse: Pazarlama ve Teknoloji kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

* Metaverse Kavramı ve Teknolojileri * Metaverse Eksenin Tüketici ve Tüketici Davranışları * Metaverse Ekseninde Ürün ve Marka İş Birlikleri * Metaverse Ekseninde Fiyat ve Kripto Paralar * Metaverse ve Tutundurma * Metaverse Ekseninde Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi * Metaverse Ekseninde Hizmet Pazarlaması Uygulamaları * Metaverse Ekseninde Nöropazarlama ve Nöroliderlik Uygulamaları * Metaverse ve Destinasyon Pazarlaması * Endüstriyel Metaverse ve İşbirlikçi Robotlar * Metaverse ve Moda * Sanal Dünyanın Gerçek İtibarı: Metaverselerde İtibarın Yönetimi * Metaverse ve Diğer Alanlar Üzerindeki Etkileri

indir

Dr. F. Asuman Yalçın’a Armağan Metaverse: Pazarlama ve Teknoloji kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Dr. F. Asuman Yalçın’a Armağan Metaverse: Pazarlama ve Teknoloji kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak