Dünden Bugüne İnsan ve İnsanlar & Sosyal Psikolojiye Giriş kitabını indir [PDF ve ePUB]

Dünden Bugüne İnsan ve İnsanlar & Sosyal Psikolojiye Giriş yayını türkçedir. Dünden Bugüne İnsan ve İnsanlar & Sosyal Psikolojiye Giriş kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Kitabın önceki baskısı “Günümüzde Ä°nsan ve Ä°nsanlar” ismiyle yayımlanmıştır.

Dünden Bugüne Ä°nsan ve Ä°nsanlar, otuz küsur yıllık Ä°nsan ve Ä°nsanlar’ın güncelleştirilmiş revizyonudur ve sosyal psikolojiye bir giriş kitabıdır. Bu güncelleştirme ve revizyonu yaparken, temel bir ilke gözetilmiştir. Bu da yenilikleri yansıtırken, geçerli özü de koruyarak birikimli bir gelişmeyi ortaya koyma gereğidir. Sonuç olarak Dünden Bugüne Ä°nsan ve Ä°nsanlar hem yepyeni bir kitaptır, hem de Ä°nsan ve Ä°nsanların kendisidir.

Dünden Bugüne İnsan ve İnsanlar’ın bir özelliği, her konunun kültürel bir çerçeve içinde de irdelenmesidir. Çünkü günümüzde kültürel ve kültürlerarası psikoloji giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Türkiye’de kullanılan bir sosyal psikoloji kitabının bir çeviri olması, ya da salt Amerikan sosyal psikoloji kitabındaki bilgileri içermesi uygun değildir. Fakat kültürel ortamlarda elde edilen farklı bulgular konusunda en azından genel bir bilgilendirme gerekir. Böyle bir bilgilendirme, okuyucunun konuları bir kültür süzgecinden geçirmesine ve örneğin Türkiye’de aynı bulguların bulunup bulunmayacağını düşünmesine yardımcı olabilir.

.

indir

Dünden Bugüne İnsan ve İnsanlar & Sosyal Psikolojiye Giriş kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sosyoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Dünden Bugüne İnsan ve İnsanlar & Sosyal Psikolojiye Giriş kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın