Dünyanın Sonu Geldi Mi ? kitabını indir [PDF ve ePUB]

Dünyanın Sonu Geldi Mi ? yayını türkçedir. Dünyanın Sonu Geldi Mi ? kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitap, günümüzün vakıasından, dünyanın sonundan, kıyametin küçük ve büyük alâmetlerinden ve ölümden sonraki hayattan bahsetmektedir.
Ben bu konuyu gerçekten kaçmak için değil, içinde bulunduğumuz reel hayatı düzeltmek için sunuyorum. Tâ ki (yaşadığı hayatın) sarhoşluğuna kapılan ve abuk sabuk şeyler söyleyen, deliler gibi (olur olmaz şeye) gülen, kovulmuş biri gibi (bilinçsizce) koşan beşeriyet, durumunun ne olduğunu bilsin. Zira bu beşeriyet öyle şeyler yapıyor ki ormanda yaşayan hayvanlar bile birbirine bunları yapmaktan utanır!
Ancak öyle bir gün gelecek ki tüm insan varlığı yok olacak, gökyüzünün yıldızları dökülecek, sular akmaz olacak, su pınarları ve kuyular kuruyacak, nehirlerin ve denizlerin suyu yok olacak, şu dünya hayatında her şey bitecek ve dünyada insan diye bir şey kalmamış olacak. Bu ânı bir düşün, değerlendir.
Ey sevgili kardeşim,
İnsanlık kesinlikle bilsin ki ölüm, hayatın sonu değildir. Asla ve kat’â! Bilakis ölümden sonra dirilmek, diriltildikten sonra haşir, haşirden sonra hesap, göklerin ve yerin mâlikinin huzurunda boyun eğerek durmak ve az-çok, küçük-büyük yapılanlardan sorguya çekilmek var!
Senin kıyametin ölümünle başlar. Benim ölümümle de benim kıyametim başlar. Ölümle dünya âleminden bir başka âleme intikal edeceksin. Orası senin şu anda yaşadığın âlemden tamamen başka bir âlemdir.
Bil ki kıyamet/kıyametin gelecek, sen buna hazır mısın?
Nitekim Peygamberimiz (s.a.v.) şöyle buyrulmuştur: Kıyamet alâmetleri bir tek ipe dizilmiş boncuklar gibidir. İp kopmuştur, bunlar birbirini takip edeceklerdir.
 

indir

Dünyanın Sonu Geldi Mi ? kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Din Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Dünyanın Sonu Geldi Mi ? kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın