Dergiler

Düşünce Dergisi Sayı:18 2023 kitabını indir [PDF ve ePUB]

Düşünce Dergisi Sayı:18 2023

Düşünce Dergisi Sayı:18 2023 yayını türkçedir.Düşünce Dergisi Sayı:18 2023 kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“…temsili siyaset, temsil edenin temsil edilenin çıkarlarını rasyonel zeminde (organik bağlar temelinde de olabilir) oluşmak yerine, adeta ortak bir bilgi, değerler ve semboller ve değerler evreni içinde geçiyor. Seçen ve seçilen arasındaki müzakere adeta bir inanç ve güven ilişkisine indirgenerek “bendendir, bizdendir, o halde çıkarlarımız örtüşüyor daha fazlasını bilmeye gerek yok; o ne derse o” noktasına geliyor.”
Prof. Dr. Hikmet Kırık
 
“Sağlıklı bir toplum inşa etmek için insanların dürüst olması, başkalarının da dürüst olduğuna inanması, kısacası toplum üyelerinin birbirine güvenmesi gerekir. Kitlesel manipülasyon bu nedenle sadece bireysel bir olgu değil, toplumsal bir olgudur. Sürekli manipülasyona maruz kalan insanların güven duygusu zedelenir. Toplumla olan ilişkisi zayıflar”
Tevfik UYAR

indir

Düşünce Dergisi Sayı:18 2023 kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Dergiler kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Düşünce Dergisi Sayı:18 2023 kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak