Orjinal Dilinde Kitaplar

Edgar ve Allan Poe’nun Gizemli Serüvenleri 3 & Kedi ve Sarkaç kitabını indir [PDF ve ePUB]

Edgar ve Allan Poe’nun Gizemli Serüvenleri 3 & Kedi ve Sarkaç

Edgar ve Allan Poe’nun Gizemli Serüvenleri 3 & Kedi ve Sarkaç yayını türkçedir. Edgar ve Allan Poe’nun Gizemli Serüvenleri 3 & Kedi ve Sarkaç kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Birbirinin eşi iki kişi, hem dışları bir, hem içleri,
Okuyabilirler birbirlerinin zihinlerini…
 
Mizah, gizem, kuantum, komik kurabiye falları, şifreli mesajlarla dolu Edgar ve Allan Poe’nun Gizemli Serüvenleri heyecanlı ve eğlenceli bir macerayla sona eriyor!
 
Perry ailesinin kötü kalpli üyelerini alt edip işleri yoluna koyan afacan ikizlerimiz Edgar ve Allan, hiç beklemedikleri bir düşmanın tuzağına düşerler. Hayatları büyük tehlike altındadır. Acaba ortak işleyen keskin zekaları, Öbür Dünya’da yaşayan amcaları, kedileri Roderick ve arkadaşları sayesinde bu hain plandan sağ salim kurtulabilecekler midir?

indir

Edgar ve Allan Poe’nun Gizemli Serüvenleri 3 & Kedi ve Sarkaç kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Orjinal Dilinde Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Edgar ve Allan Poe’nun Gizemli Serüvenleri 3 & Kedi ve Sarkaç kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak