Ekonominin Temelleri & Kavramlar ve Kurumlar kitabını indir [PDF ve ePUB]

Ekonominin Temelleri & Kavramlar ve Kurumlar yayını türkçedir. Ekonominin Temelleri & Kavramlar ve Kurumlar kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ekonomi alanında ne nedir, kurumlar nasıl işler…
 
Dr. Mahfi Eğilmez bu kitapta, ekonominin temellerini oluşturan kavramları, hipotezleri, yaklaşımları, teorileri, endeksleri, göstergeleri ve kurumları ele alıyor. Ekonomiyle doğrudan ya da dolaylı olarak ilgilenenlere, ekonomi derslerini izleyenlere olabildiğince basit bir biçimde temel bilgileri vermeyi amaçlıyor.
 
Ekonominin Temelleri, ekonomi öğrenenler için rehber niteliği taşımanın yanı sıra bu alanda belli bir düzeyde olanlar için de çeşitli kavram ve kurumları hatırlamak, bilgi tazelemek açısından bir referans kitabı olma özelliği taşıyor.

indir

Ekonominin Temelleri & Kavramlar ve Kurumlar kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ekonomi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Ekonominin Temelleri & Kavramlar ve Kurumlar kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın