Başvuru Kitapları

El-Halil Medya Sözlüğü Arapça-Türkçe kitabını indir [PDF ve ePUB]

El-Halil Medya Sözlüğü Arapça-Türkçe

El-Halil Medya Sözlüğü Arapça-Türkçe yayını türkçedir.El-Halil Medya Sözlüğü Arapça-Türkçe kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Son yıllarda Arap dünyasıyla olan ilişkiler çok yönlü olarak gelişmiş; ekonomik, siyasi, sosyal ve kültürel bağlar yepyeni düzlemlere ve ilişki ağlarına kağuşmuştur. “Sosyal Medya Devrimleri” olarak da nitelendirilen “Arap Baharı”ndan sonra özellikle siyasi ve ekonomik ilişkiler trafiği yoğunlaşmış ve medya dili her zamankinden daha önemli hale gelmiştir.

Ayrıca, ülkemizde akademik düzeyde dil bilgi ve becerisini ölçmeye yönelik KPDS sınavlarına hazırlanan adaylar, ağırlıklı olarak “Medya Dili” eksenli çalışmaların eksikliğini sıklıkla dile getirmekteydiler.

İşte bu alanlarda doğan gereksinimleri karşılamak amacıyla, gazetecilerin, akademisyenlerin, öğrencilerin ve bu alanla ilgilenen herkesin rahatça kullanabileceği, ELHALİL MEDYA SÖZLÜĞÜ’nü hazırladık.

Alfabetik sıraya göre düzenlediğimiz sözlüğümüz, alanındaki en kapsamlı sözlüktür. 17.558 madde başından oluşmaktadır. 42.247 Arapça ve 89.483 Arapça/Türkçe kelime içermektedir. Kelime, kavram-terim ve deyimler seçilirken medyada kullanım yoğunluğu dikkate alınmıştır.

indir

El-Halil Medya Sözlüğü Arapça-Türkçe kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer El-Halil Medya Sözlüğü Arapça-Türkçe kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak