Psikoloji Kitapları

Ergenlerde İnternet Bağımlılığı Ve Depresyon kitabını indir [PDF ve ePUB]

Ergenlerde İnternet Bağımlılığı Ve Depresyon

Ergenlerde İnternet Bağımlılığı Ve Depresyon yayını türkçedir. Ergenlerde İnternet Bağımlılığı Ve Depresyon kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu eserde internet bağımlılığı ve depresyon arasındaki ilişki farklı değişkenler de göz önünde bulundurularak incelenmiştir. 
Günümüzde özellikle ergen bireyler üzerinde etkisi olan internet bağımlılığı, birey üzerinde psikolojik, sosyolojik ve fizyolojik olumsuzlukları beraberinde getirebilmektedir. Bu kitapta ergenlerde görülen internet bağımlılığı ve depresyon konuları bulunmaktadır. Kitabımızın Birinci bölümünde çalışmada incelenen problemler amaçlar ve sınırlılıklar ortaya konmaktadır. İkinci bölümde ise kavramsal ve kuramsal temellerin oluşturulduğu aşamadır. Araştırmanın değişkenleri saptanmış ve bunlarla ilgili tanımlamalar yapılmıştır. Üçüncü bölüm ve Dördüncü bölümlerde ise elde edilen bulgular ve bu sonuçların yorumları bulunmaktadır. Son bölümde de araştırmanın tartışma ve sonuç kısmı yer almaktadır. İnternet bağımlılığı ve depresyon konularını anlaşılır bir dille ele alan eser, oldukça kapsamlı ve akıcıdır.

indir

Ergenlerde İnternet Bağımlılığı Ve Depresyon kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Psikoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Ergenlerde İnternet Bağımlılığı Ve Depresyon kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak