Kadın ve Erkek Gelişim Kitapları

Erkek Olmak kitabını indir [PDF ve ePUB]

Erkek Olmak

Erkek Olmak yayını türkçedir. Erkek Olmak kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu çalışma, daha önce yine İz Yayıncılık tarafından yayımlanan Kadın Olmak: İslâm, Gelenek, Modernlik ve Ötesi isimli kitabın tamamlayıcı parçasıdır. Kimi çevreler tarafından geleneğin gelişme önünde engel olarak görüldüğü, değer yargılarının baştan aşağıya yozlaşmaya maruz kaldığı ve kimlik siyasetinin toplumlara empoze ve dikte edildiği günümüzde değerlerimizi; kültürel, biyolojik ve sosyolojik sınırlarımızı ve kavramlarımızı tanımak ve anlamak ehemmiyet kazanmıştır. Ülkemize Batı tarafından nakledilmeye çalışılan (ve Batı’yı da zehirleyen) “Woke” kültürü kendisini erkek-kadın tanımlamalarında, konumlandırmalarında ve değerlendirmelerinde de hissetmiştir. Erkek Olmak: İslâm, Sâbiteler ve Değişen Roller kitabı, gelenek ve İslâm çerçevesinden bu zehre entelektüel ve ahlaki bir panzehir üretme çabasında, değişen dünyada hem gelişme hem de özgün kalmanın yollarını sunma gayesindedir.

indir

Erkek Olmak kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Kadın Erkek gelişim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Erkek Olmak kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak