Yeni Çıkan Kitaplar

Erken Çöken Karanlık kitabını indir [PDF ve ePUB]

Erken Çöken Karanlık

Erken Çöken Karanlık yayını türkçedir. Erken Çöken Karanlık kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Manik-depresif hastalıktan muzdarip olan ünlü psikolog Kay Redfield Jamison için intihar fikri, uzun yıllar boyunca zihninin bir köşesinde olan ve üzerine planlar yaptığı bir olgu idi. Bu dürtüsü onu âdeta bir “kaplan terbiyecisi” gibi intihar üzerine düşünmeye, araştırmaya ve kariyer yapmaya yöneltti.

Jamison, derinlikli araştırmalarının ürünü olan Erken Çöken Karanlık’ta; intihar üzerinde genlerin, yaşın, cinsiyetin bir etkisinin olup olmadığını, intihar salgınlarını, kişilerin nasıl ve neden teşebbüs kararı aldığını, kötü alışkanlıkların ve ilaçların intiharla ilişkisini, haber metinlerinin dil ve üslubunun olumlu ve olumsuz yanlarını, başarının ve zekânın intihar için bir sebep olup olmadığını ve daha pek çok meseleyi dikkatle sorguluyor. Öte yandan intiharın önüne geçme noktasında ülkelerin aldığı tedbirleri irdeleyerek bireysel ve toplumsal yapılanmaların önemini ortaya koyuyor.
 

indir

Erken Çöken Karanlık kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Yeni Çıkan Kitaplar kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Erken Çöken Karanlık kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak