Kültür Kitapları

Eski Mısır & Mumyalar – Sihir ve Efsaneleri kitabını indir [PDF ve ePUB]

Eski Mısır & Mumyalar - Sihir ve Efsaneleri

Eski Mısır & Mumyalar – Sihir ve Efsaneleri yayını türkçedir. Eski Mısır & Mumyalar – Sihir ve Efsaneleri kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Dünyanın en çok merak edilen medeniyetlerinden biri olan Mısır ve mumyalar hakkında her şey. Tarihin erken dönemlerinden günümüze, Mısır her zaman türlü gizemleri bünyesinde barındırmış, tarihin hangi döneminde olursa olsun, önemli ve heyecan verici bir ülke olarak görülmüştür.

Mumyaların nasıl hazırlandığını ve sonsuzluğa nasıl uğurlandığını öğrenin. Mısır ve mumyalarla ilgili mitleri; bir mumyanın hazırlanışının ardında yatan bilimsel gerçekleri keşfedin. Sadece eğitmek değil aynı zamanda eğlendirmek için de hazırlanmış Eski Mısır ve Mumyalar, bu gizemli toprakların inanılmaz ve kesinlikle acayip hikâyelerini anlatmanın yanı sıra çok sayıda çizime, bir sözlüğe, Eski Mısır’ın haritasına ve enteresan bilgilere yer veriyor.

indir

Eski Mısır & Mumyalar – Sihir ve Efsaneleri kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Kültür Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Eski Mısır & Mumyalar – Sihir ve Efsaneleri kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak