Sinema ve Tiyatro Kitapları

Eski Yunan Tragedyaları 5 Troyalı Kadınlar Euripides kitabını indir [PDF ve ePUB]

Eski Yunan Tragedyaları 5 Troyalı Kadınlar Euripides

Eski Yunan Tragedyaları 5 Troyalı Kadınlar Euripides yayını türkçedir. Eski Yunan Tragedyaları 5 Troyalı Kadınlar Euripides kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Troya kenti Yunan ordusu tarafından tümüyle yakılıp yıkılmış, bütün erkekler öldürülmüş, kadınlar ve çocuklar Atina’ya esir olarak götürülmeyi beklemektedirler.
Troyalı Kadınlar, saldırgan savaşlara, savaşların getirdiği yıkımlara ve savaşların insanlık dışı gerçekliğine yakılmış bir ağıttır.
Euripides daha 2500 yıl öncesinden, yıkımların, vahşiliğin sorumlusunun, dış etmenlerde aranmamasını, bu sorumlunun savaşı yaratan insanoğlunun bizzat kendisi olduğunu vurgulamaktadır.

indir

Eski Yunan Tragedyaları 5 Troyalı Kadınlar Euripides kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sinema ve Tiyatro Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Eski Yunan Tragedyaları 5 Troyalı Kadınlar Euripides kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak