İslam Kitapları

Evrad-ı Sa'diyye & Sa'düddin Cebavi Hazretlerinin Evradı kitabını indir [PDF ve ePUB]

Evrad-ı Sa'diyye & Sa'düddin Cebavi Hazretlerinin Evradı

Evrad-ı Sa'diyye & Sa'düddin Cebavi Hazretlerinin Evradı yayını türkçedir. Evrad-ı Sa'diyye & Sa'düddin Cebavi Hazretlerinin Evradı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Mürid vird ve zikir için sabahleyin, temiz ve abdest almış olduğu halde yere dizüstü yahut bağdaş kurup oturmalı, kalbini hazırlamalı, bütün günahlardan tevbe ve istiğfâr etmeli, bir yandan dili ile zikir çekerken kalbi ile de mânâsını tefekkürde bulunmalıdır.

Ayrıca mürid, virdini çekerken füyûzât menbaı olan Hazret-i Peygamber aleyhi’s-selâm başta olmak üzere, şeyhinden, pîrinden ve diğer tarîkat büyüklerinin rûhâniyetlerinden güzel bir itikatla feyz alma yoluna gitmelidir.

Çünkü okunan evrâd ve ezkârın hüsn-i tesiri şartlarına bağlı olarak okumaktır.

indir

Evrad-ı Sa'diyye & Sa'düddin Cebavi Hazretlerinin Evradı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

İslam Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Evrad-ı Sa'diyye & Sa'düddin Cebavi Hazretlerinin Evradı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak