Fark Yaratan Kadın Sanayiciler Kadın Sanayici Olmaz Mı Dediniz? kitabını indir [PDF ve ePUB]

Fark Yaratan Kadın Sanayiciler Kadın Sanayici Olmaz Mı Dediniz? yayını türkçedir. Fark Yaratan Kadın Sanayiciler Kadın Sanayici Olmaz Mı Dediniz? kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

FARK YARATAN KADIN SANAYİCİLER
 
Bu kitabı toprağa düşüren o kadar çok tohum var ki…
Geleceğe dair hayaller kurabilecek kadar cesur, bunun için mücadele edecek kadar güçlü, ataerkil bir toplumda kendine yer açabilecek kadar kadın olabilen; güzel bir kadın ya da iyi bir anne olmak arasına sıkıştırılmış rollerden azade insan kalabilen; soran, sorgulayan bir beyinden yükselen bir soru işareti ile başladı her şey: “Türkiye’de kadın sanayici yok mu?”
Olmaz mı!
Üstelik her birinin ayrı tatta ve güzellikte hikâyesi var. Yazılmaya devam eden, hatırlandıkça başkahramanına o ilk günkü heyecanı yaşatan, gözlerini ışıl ışıl yakan, yaşanmışlıklarla dolu, güçlü kadın hikâyeleri…… İşte, bu kitaptaki kadınlarımız da onlardan bazıları. Hakları için mücadele eden, kendileri olmaktan asla vazgeçmeyen ve her türlü ön yargı, olumsuz şart ve düşünceye rağmen var olmayı bilen ve fark yaratan 21 kadının hayatı bu kitaba mühürlendi.
Gelecek kuşaklara ilham olmak, aydınlığı yaymak için…
Birbirimizden sadece insan olma noktasında ayrılabildiğimizin farkında olmamıza düşünce boyutunda bir katkı sağlayabilmek için…
Toplumun öncü ruhları kadınlarımıza armağan olsun.
YALÇIN PASLI

indir

Fark Yaratan Kadın Sanayiciler Kadın Sanayici Olmaz Mı Dediniz? kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ekonomi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Fark Yaratan Kadın Sanayiciler Kadın Sanayici Olmaz Mı Dediniz? kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın