Kadın ve Erkek Gelişim Kitapları

Feminist Teori ve Tarihsel Süreçte Türk Kadını kitabını indir [PDF ve ePUB]

Feminist Teori ve Tarihsel Süreçte Türk Kadını

Feminist Teori ve Tarihsel Süreçte Türk Kadını yayını türkçedir. Feminist Teori ve Tarihsel Süreçte Türk Kadını kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Küresel bir kuruluş tarfından yapılan araştırmada,Hintli kadınların en stresli,Türk kadınların ise en iyimser kadınlar olduğu ortaya çıktı.
Küresel bilgi ve analiz firması Nielsen tarafından 21 gelişmiş ve gelişmekte olan ülkede 6500 kadın üzerinde yapılan araştırmada,Hintli kadınların %87’si çoğu zaman stresli olduklarını ve %82’si de rahatlamaya zaman bulamadıklarını söylediler.
Streslerine rağmen,Hintli kadınların %96’sı fazladan paraları olsa bunu giyime,%77’si sağlık ve güzellik ürünlerine,%44’ü de ev elektronik cihazlarına yatıracaklarını belirttiler.
%74 ile Meksikalı kadınlar ikinci sırada gelirken,üçüncü sırayı %69 ile Rus kadınları aldı.
Gelişmiş ülkelerde de stresli kadınların oranı İspanya’da %66, Fransa’da %65 oldu.Amerikan kadınlarının %53’ü stresli olduklarını söylediler.
Genel olarak kadınların yaşadıkları yer neresi olursa olsun annelerinden daha çok imkana sahip olduklarını düşündüklerinin ortaya çıktığı araştırmaya göre gelişmekte olan ülkelerdeki kadınlar,kızlarının kendilerinden
daha fazla şansa, gelişmiş ülkelerdekiler ise kızlarının kendileriyle aynı imkanlara sahip olacağını düşünüyorlar.

indir

Feminist Teori ve Tarihsel Süreçte Türk Kadını kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Kadın Erkek gelişim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Feminist Teori ve Tarihsel Süreçte Türk Kadını kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak