Sinema ve Tiyatro Kitapları

Filateli'de Sinema kitabını indir [PDF ve ePUB]

İlim ve Sanat Bakımından Fatih Devri Notları

Filateli'de Sinema yayını türkçedir. Filateli'de Sinema kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Şerif Antepli’nin filatelide sinema koleksiyonunun bir kısmından oluşan elimizdeki çalışmada, sinemanın icat edilişini, dönüm noktalarını, emek verenlerini, festivallerini ve ödüllerini ortaya koyan filatelik ürünler bulunuyor. Bu pullarda ayrıca, filmlerden kimi sahneler ile sevilen bazı oyuncular da yer alıyor. Antepli, sinemanın 100. yılı olan 1995 yılına gelindiğinde, sinema konulu çok sayıda filateli biriktirmiş ve o yıl “Sinema’nın 100. Yılı” başlıklı bir sergi hazırlamıştı. Antepli’nin koleksiyonunda, son yıllarda emisyon programlarına sinemayı da eklemeye başlayan dünyadaki posta idarelerinin ürünleri de yer alıyor. Kitap, özellikle bu temada koleksiyona başlayacaklar için başvuru niteliğinde.

indir

Filateli'de Sinema kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sinema ve Tiyatro Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Filateli'de Sinema kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak