Spor Kitapları

Formula 1 2006 Sezon Değerlendirmesi (Ciltli) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Formula 1 2006 Sezon Değerlendirmesi (Ciltli)

Formula 1 2006 Sezon Değerlendirmesi (Ciltli) yayını türkçedir. Formula 1 2006 Sezon Değerlendirmesi (Ciltli) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Official Formula 1 Sezon Değerlendirmesi 2006, okuyucuların sezondaki 18 yarışın perde arkasındaki olayları ilk elden detaylı olarak öğrenmelerini sağlayan ‘her-alana-giriş’ kartı niteliğinde. Bu büyüleyici kitabın sahip olduğu eşsiz yaklaşım Formula 1 dünyasının -aşağıda fotoğrafı yer alan pek çok sürücü dahil- kilit isimlerinin sezonun en önemli olaylarına ve kazalarına yeni bir bakış açısı getirmelerine olanak verirken, 2006 FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın güvenilir ve kapsamlı bir portresini de sunuyor.

indir

Formula 1 2006 Sezon Değerlendirmesi (Ciltli) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

SporKitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Formula 1 2006 Sezon Değerlendirmesi (Ciltli) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak