Turizm ve Gezi Kitapları

Fransa / Cep Rehberi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Fransa / Cep Rehberi yayını türkçedir. Fransa / Cep Rehberi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Mükemmel fotoğraflar, kolay anlaşılır haritalar ve ülkeyi
keyifle gezmenize yardımcı olacak her türlü bilgi…
 
Nereye Gidilir? Paris ve çevresi (Ile-de-France) kaçırılmayacak bir deneyim sunuyor, ama ülkenin kendine has tatlar ve renkler sunan bölgeleri de var:
Kuzeybatıda Normandiya ve Loire Vadisi, güneydoğuda Provence ve Côte d’Azur, kuzeydoğuda Alsace ve Burgonya…
Ne Yapılır? Balık ve deniz ürünleri, çeşitli peynirler, şaraplar ve elbette mükemmel pastalar… Dünyaca ünlü Fransız mutfağının eşsiz lezzetlerinden tatmayı ihmal etmeyin!
Kültürel İpuçları: Romantik şatolar, etkileyici müzeler ve kiliseler, göz kamaştırıcı tatil beldeleri ve sahiller, dünya mirasını derinden etkilemiş, geçmiş ve geleceğin iç içe geçtiği kültürel ve sanatsal mekânlarda Fransız yaşam biçimi ve keyfi (joie de vivre)
Pratik Bilgiler: Konaklama ve ulaşım; eğlence hayatı ve spor olanakları; çocuklar için etkinlikler ve ayrıntılı bilgiler…

indir

Fransa / Cep Rehberi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Turizm ve Gezi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Fransa / Cep Rehberi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak