Spor Kitapları

Futbolun Devrimci Antrenörleri kitabını indir [PDF ve ePUB]

Futbolun Devrimci Antrenörleri

Futbolun Devrimci Antrenörleri yayını türkçedir. Futbolun Devrimci Antrenörleri kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Futbol tarihine damgasını vuran ünlü antrenörler Gusztáv Sebes, Helenio Herrera, Rinus Michels, Valeri Lobanovski, Arrigo Sacchi, Johan Cruyff ve Pep Guardiola takımlarını zirveye taşıdılar ve genç yeteneklere nesiller boyu örnek oldular. Devrim niteliğindeki yöntemleri sayesinde futbol oyununun teknik ve taktik yapısını değiştirdiler. 
Elinizdeki kitap, işte böylesi evrim yaratan uygulamaları ve yenilikleri üzerinden futbolu bambaşka mertebelere taşıyan antrenörleri anlatıyor. Bir bağlam ve silsile içerisinde neyin “devrim” olduğunu da “devrimlerin nelere kâdir olduğu” sorusu kadar tartışıyor. Tarihsel yolculuğu güncel mukayeseler ve örneklerle birleştirip literatüre eşsiz bir katkıda bulunuyor.
Futbolun tarihindeki bu parlak beyinlerin yöntemlerini çözümleyerek spor dünyasında nasıl bir iz bıraktıklarını başka hiçbir yerde bulamayacağınız hikâye ve anekdotlarla açıklayan Futbolun Devrimci Antrenörleri, futbolun sadece bir oyun değil, aynı zamanda bir strateji ve yenilik arenası olduğunu da kanıtlıyor.
 

indir

Futbolun Devrimci Antrenörleri kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Futbolun Devrimci Antrenörleri kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak