Felsefe ve Düşünce Kitapları

Gelecek Daha Güzel Günler Mi Getirecek? kitabını indir [PDF ve ePUB]

Gelecek Daha Güzel Günler Mi Getirecek?

Gelecek Daha Güzel Günler Mi Getirecek? yayını türkçedir. Gelecek Daha Güzel Günler Mi Getirecek? kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Gelişim. Modern çağın ışıltılı kavramlarından biri. Teknolojinin yaygınlaştığı, kişisel özgürlüklerin, küresel ilişkilerin hiç olmadığı kadar güçlendiği dünyamızda, insanlık altın çağına mı yaklaşıyor? Yoksa gelişim kavramının bir gerçeklik değil sadece bir ideoloji, Batı’dan çıkma bir illüzyon olduğunu söyleyen muhalifler mi haklı?
Dünyaca tanınmış dört düşünür günümüzün en sıcak tartışmalarından birini ele alıyor. Steven Pinker ve Matt Ridley geleceğin daha güzel günler getireceğine dair Alain de Botton ve Malcolm Gladwell’e meydan okuyor.
 
Savunan:
“Kaba gerçek şu ki, artık bakireleri yanardağlara atarak kurban etmiyor, lahana çaldılar diye insanların ellerini kesmiyoruz. Ve önceden yapıyorduk.”
-Steven Pinker
 
Muhalif:
“Geçmişte işler daha iyiye gitti diye bunun gelecekte de devam edeceği fikri, alt kademe borsacılarla sınırlı olduğunu düşündüğüm bir yanılgıdır.”
-Malcolm Gladwell

indir

Gelecek Daha Güzel Günler Mi Getirecek? kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Felsefe ve Dusunce Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Gelecek Daha Güzel Günler Mi Getirecek? kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

9 Yorumlar

 • Reply
  Deniz Şahin
  3 Aralık 2020 at 17:44

  Kitap bir münazara hakkında. Okunmasını tavsiye ederim

 • Reply
  ananon
  6 Aralık 2020 at 21:46

  değerli yazarlar

 • Reply
  adsd
  13 Aralık 2020 at 20:10

  Munk Debates daha önce duymadığım bir tartışma platformuydu. Kitap sayesinde takip etmeye başladım. Bu tartışma profesyonel bir tartışma nasıl olmalı sorusunun cevabı aslında. Okuması oldukça keyifli. Konuya ilgi duyan herkese tavsiye ederim.

 • Reply
  ahmet
  29 Aralık 2020 at 19:52

  g
  zel

 • Reply
  ahmet
  29 Aralık 2020 at 19:55

  güzel bir kitap

 • Reply
  carp
  3 Ocak 2021 at 16:51

  indi

 • Reply
  filiz
  9 Ocak 2021 at 01:17

  çok güzel bir kitap olduğunu duydum indirebilirsem okumayı çok isterim

 • Reply
  Deniz
  9 Ocak 2021 at 22:26

  tavsiye ederim

 • Reply
  a
  15 Ocak 2021 at 20:01

  Bilim insanının gelecekle ilgili öngörülerini anlattığı münazara dan oluşan bir kitap.Tartışma çok kısa olduğu için pek bir şey anlaşılmıyor.

 • Cevap bırak