Sağlık ve Tıp Kitapları

Geleneksel Tıbba Giriş Mizacını Tanı ve Üstat Hayrendiş’in Reçeteleri kitabını indir [PDF ve ePUB]

Geleneksel Tıbba Giriş Mizacını Tanı ve Üstat Hayrendiş’in Reçeteleri

Geleneksel Tıbba Giriş Mizacını Tanı ve Üstat Hayrendiş’in Reçeteleri yayını türkçedir. Geleneksel Tıbba Giriş Mizacını Tanı ve Üstat Hayrendiş’in Reçeteleri kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Sağlığın korunması ve hastalıkların tedavi edilmesinde gıdalara dikkat edilmesi tabiatın en önemli öğretilerindendir. İnsanın fi-ziksel yapısındaki ahlâtın iyice anlaşılmasında ve varlık fenomen-lerinin tamamının birbirlerine oranlanmasında İran tıbbının köklü bir geçmişi vardır. Her birinin kendine özgü miraçları olan fenomenler, zorunlu olarak belli mizaca sahip olan tüm insanları, sağlık ve hastalık penceresinden etkiler.
   Sade ve anlaşılır bir cümleyle ifade etmek istersek: “Her şey yenmez ve herkes her şeyi yiyemez” Elbette bu konu çok geniş olup bu kitap konu hakkında yazılan binlerce sayfadan bir sayfadır.

indir

Geleneksel Tıbba Giriş Mizacını Tanı ve Üstat Hayrendiş’in Reçeteleri kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sağlık ve TIP Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Geleneksel Tıbba Giriş Mizacını Tanı ve Üstat Hayrendiş’in Reçeteleri kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

1 Yorum

  • Reply
    Meryem
    13 Ocak 2023 at 02:43

    Geleneksel tibba giris mizacini tani kitabini indiremiyorum pdf olarak yardimci olursaniz sevinitim

  • Cevap bırak