Bilim & Mühendislik Kitapları

Genel Fizik Problem Çözümleri kitabını indir [PDF ve ePUB]

Genel Fizik Problem Çözümleri

Genel Fizik Problem Çözümleri yayını türkçedir.Genel Fizik Problem Çözümleri kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitap, özellikle Eğitim Fakülteleri ile Meslek Yüksek Okullarının Teknik Programlarında Genel Fizik ve Teknolojinin Bilimsel İlkeleri derslerinde okutulan ve ilk baskısı Pegem A yayıncılık tarafından yapılan “Genel Fizik ve Teknolojinin Bilimsel İlkeleri” isimli ders kitabı içerisinde, bölüm sonlarında öğrencilerin bilgilerini yoklamak ve alıştırma yapmak üzere verilen soruların çözümlerini içermektedir. Ayrıca, bazı bölümlere ilave sorular eklenerek çözümlü problem sayısı artırılmıştır. Problem çözümlü kitabın, öğrencilerimize iyi bir kaynak olması ve temel fizik kural ve kavramlarını örnekler üzerinde daha kolay ve kalıcı öğrenmelerine katkı sağlaması yazarlarının temennisidir.

Editörler: Metin Orbay – Feda Öner, Yazarlar: Hakan Şevki Ayvacı, Yüksel Çekbaş, Salih Değirmenci, Mustafa Erdemir, Mehmet Kara, Şenol Toprak

indir

Genel Fizik Problem Çözümleri kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Genel Fizik Problem Çözümleri kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak