Göktürk Yazısı ve Orhun Türkçesi & Ses ve Biçim Bilgisi, Örnek Metinler, Sözlük kitabını indir [PDF ve ePUB]

Göktürk Yazısı ve Orhun Türkçesi & Ses ve Biçim Bilgisi, Örnek Metinler, Sözlük yayını türkçedir.Göktürk Yazısı ve Orhun Türkçesi & Ses ve Biçim Bilgisi, Örnek Metinler, Sözlük kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu çalışma, Türk dilinin tarihî gelişimini aydınlatmada önemli bir rol üstlenen Göktürk harfli yazıtların tanıtılmasını, yazıtlarda kullanılan dilin bir yazı sistemi olarak öğretilmesini ve Orhun Türkçesi adını verdiğimiz, Göktürkler çağında kullanılan dilin ses ve biçim açısından incelenmesini amaçlamaktadır.
Eserde konular çok ayrıntılarına inilmeden, en temel düzeyde öğrenmeyi esas alacak biçimde oluşturulmuştur. Bu anlamda işlevsel bir “el kitabı” niteliğinde hazırlanan çalışmamızda, özellikle Göktürk yazısının uygulamalı öğretimine ağırlık verilmiştir.

indir

Göktürk Yazısı ve Orhun Türkçesi & Ses ve Biçim Bilgisi, Örnek Metinler, Sözlük kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Göktürk Yazısı ve Orhun Türkçesi & Ses ve Biçim Bilgisi, Örnek Metinler, Sözlük kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın