Başvuru Kitapları

Grafik Simge Sözlüğü & İlkokul ve Okul Öncesi Düzeyleri kitabını indir [PDF ve ePUB]

Grafik Simge Sözlüğü & İlkokul ve Okul Öncesi Düzeyleri

Grafik Simge Sözlüğü & İlkokul ve Okul Öncesi Düzeyleri yayını türkçedir.Grafik Simge Sözlüğü & İlkokul ve Okul Öncesi Düzeyleri kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Sevgili Öğrenciler,
Alışveriş merkezi, kantin, hastane, havalimanı, okul veya park gibi kamusal alanlara gidiyor ve aynı zamanda buralardan ürünler satın alıyorsunuz. Karşınızda sizi yönlendiren, bilgilendiren veya size talimat veren görsel mesajlar var:
•Acil çıkış sağ taraftadır.
•Ambalajı uygun çöp kutusuna atınız.
•Dikkat, düşme tehlikesi!
•Sigara içmeyiniz.
•Tuvaletler alt kattadır.
Bu mesajları ileten görsellere “grafik simge” denir. Grafik simgelere anlam vermekte zorluk çektiğiniz zamanlar olabiliyor. Bunun nedeni, onlarla ilk defa karşılaşmanız, okuma yazma bilmiyor olmanız veya bazen onlara eşlik eden herhangi bir yazının olmaması.
Sözlük, grafik simgelerin size iletmek istediği mesajı doğru ve kolayca anlayabilmeniz için hazırlandı.
Millî Eğitim Bakanlığının 2018’den beri öğrencilerin görsel okuma becerilerini de ölçtüğü yeni sınav sistemi göz önüne alınarak hazırlanan bu eserin, geleceğin etkili iletişim kurabilen bireylerine yani sizlere yararlı olmasını diliyoruz.

indir

Grafik Simge Sözlüğü & İlkokul ve Okul Öncesi Düzeyleri kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Grafik Simge Sözlüğü & İlkokul ve Okul Öncesi Düzeyleri kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak