Eğlence ve Mizah Kitapları

Gülmek Var Dönmek Yok / Acayip İşler Takımı kitabını indir [PDF ve ePUB]

Gülmek Var Dönmek Yok / Acayip İşler Takımı

Gülmek Var Dönmek Yok / Acayip İşler Takımı yayını türkçedir. Gülmek Var Dönmek Yok / Acayip İşler Takımı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ta ta ta tamm! Acayip İşler Takımı, yine acayip komik bir macerayla karşınızda!!
Efe ve arkadaşları bu sefer okulda düzenlenen bir sosyal sorumluk yarışmasına katılıyorlar. Afrika’da su kuyusu açma fikriyle yarışmaya katılan ekibimizin, projelerinin seçilmesi için çevirmedikleri film kalmıyor.
Ekip ruhu ile tuz ruhunu karıştırıp bol tuzlu Çorum leblebisiyle empati kurdurma çabaları, bütün okulun resmen su kaynatmasıyla sonuçlanıyor.
İyilik ve yardımlaşmanın koşulsuz kazandığı, şamata ve eğlencenin su olup aktığı, “Allah iyiliğimizi versin!” dedirten bu kitabı okurken gürültülü kahkahalar koparmak tamamen serbest.
Çünkü kuyu açılışı için hep birlikte Afrika’ya giden ekibimiz, bu kitapta tam anlamıyla maceranın suyunu çıkarıyor.

indir

Gülmek Var Dönmek Yok / Acayip İşler Takımı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eglence Mizah Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Gülmek Var Dönmek Yok / Acayip İşler Takımı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak