Orjinal Dilinde Kitaplar

Güzel Ölüler / 1. Kitap Jonas kitabını indir [PDF ve ePUB]

Güzel Ölüler / 1. Kitap Jonas

Güzel Ölüler / 1. Kitap Jonas yayını türkçedir. Güzel Ölüler / 1. Kitap Jonas kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

AŞK ÖLÜMÜ GERÇEKTEN YENEBİLİR Mİ?

Ellerton Lisesi’nde tuhaf şeyler oluyor.
Phoenix bir yıl içinde ölen dördüncü genç.

Phoenix’in bir kavgada öldüğü haberi, tıpkı onun kadar ani ve tuhaf şekillerde ölen Jonas, Summer ve Arizona’nın ölüm haberlerini takip ediyor. Hayaletlere ve garip olaylara dair söylentiler kasabada kulaktan kulağa dolaşıyor. Phoenix’in kederli kız arkadaşı Darina ise çıldırmak üzere; kanat sesleri zihnini bir türlü terk etmiyor ve ne kalp ağrısından ne de öldüğünü sandığı insanları görmekten kurtulabiliyor.

Bu gizemli olaylara bir açıklık getirmek için kolları sıvayan Darina, arkadaşlarına ve Phoenix’e yardım etme görevini üstlenince aşk ile ölüm karşı karşıya geliyor.

“Muhteşem bir üslup ve güçlü bir gizemle yüklü, inandırıcı karakterler.
Gerçekten sürükleyici bir kitap.”
Julia Eccleshare

indir

Güzel Ölüler / 1. Kitap Jonas kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Orjinal Dilinde Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Güzel Ölüler / 1. Kitap Jonas kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak