Sağlık ve Tıp Kitapları

Hamur’abiden İron Man Olmaya Giden Yol Evrensel Diyet Sistemi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Hamur’abiden İron Man Olmaya Giden Yol Evrensel Diyet Sistemi

Hamur’abiden İron Man Olmaya Giden Yol Evrensel Diyet Sistemi yayını türkçedir. Hamur’abiden İron Man Olmaya Giden Yol Evrensel Diyet Sistemi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bir patlamanın harika, göz kamaştırıcı, büyüleyici, mükemmel ve bunların hepsinden önemlisi hiç değişmeyen kuralları olan akıllı ve zeki bir canlıyı meydana getirebileceği aklınıza gelir mi? Ancak bu oldu! 13,5 milyar yıl önce gerçekleşen evreni yaratan büyük patlama yokluğu varlığa çevirdi.
Evrenin başlangıcından yola çıkan yazar, insanın evren bulmacasının bir parçası olduğunun yanında bulmacanın her parçasının bulmacanın kendisi kadar önemli olduğunun altını çiziyor. Kitap, bulmacaya uzaktan bakıp kendi bakış açısından evreni açıklamaya çalışıyor.
Evrensel kurallar ile sağlıklı olma arasındaki bağ nedir? Evren ile aynı frekansta olmayı başarabilirseniz bağışıklık sisteminizi dengelemeyi, kanser ve kronik hastalıklardan korunmayı başarabilir misiniz? Evren’in büyüleyici kurallarını hayatınızın içine dahil etmeye davet eden bu kitap; sağlıklı ve dengeli yaşam için akılda kolay tutulabilir, basit ve sade öneriler ile hayatınızı değiştirmeye geliyor. Bütünün özünü anlamaya, özdeki muhteşemliği hayatınıza yansıtmaya hazır mısınız?
Not: Eserin tüm geliri Darüşşafaka’ya bağışlanmıştır

indir

Hamur’abiden İron Man Olmaya Giden Yol Evrensel Diyet Sistemi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sağlık ve TIP Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Hamur’abiden İron Man Olmaya Giden Yol Evrensel Diyet Sistemi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak