Sağlık ve Tıp Kitapları

Hariciye Hastalıkları ve Hemşireliği Ders Kitabı kitabını indir [PDF ve ePUB]

Hariciye Hastalıkları ve Hemşireliği Ders Kitabı

Hariciye Hastalıkları ve Hemşireliği Ders Kitabı yayını türkçedir. Hariciye Hastalıkları ve Hemşireliği Ders Kitabı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Sağlık Meslek Liseleri’nde yıllardan beri daima bir kitap sıkıntısı çekilmiştir. Bugüne kadar müfredat programlarına en uygun olanını biz öğretmenler almışızdır. Çünkü olayın devamlı içinde olmamız sıfatıyla eksik ve fazlalıkları yaşayarak vermekteyiz. Bakanlık yetkilileri de, konunun özüne vakıf olduklarından, özellikle ders kitabı sorununa çareler ararken, olaya ticari mal olarak bakmamışlardır. Bu sebeple öğretmenleri teşvik etmişlerdir. Ben de iyi niyetle olaya yaklaşarak, yıllardır okutmakta olduğum bu dersin kitabını yazmaya girişiminde bulundum.

Bu kitap küçümsenemeyecek bir emeğin ürünüdür. Sağlık Meslek Liseleri için ders kitabı, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulları için kaynak kitap olarak düşünülmüştür. Bu amaca uygun olarak bazı bölümlerde kısaltma yapılmış, bazı bölümler de kısa fakat öz tutularak yazılmıştır…

indir

Hariciye Hastalıkları ve Hemşireliği Ders Kitabı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sağlık ve TIP Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Hariciye Hastalıkları ve Hemşireliği Ders Kitabı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak