Yeni Çıkan Kitaplar

Havalı Fısfıs “Bir Astım Hikayesi” kitabını indir [PDF ve ePUB]

Havalı Fısfıs “Bir Astım Hikayesi”

Havalı Fısfıs “Bir Astım Hikayesi” yayını türkçedir. Havalı Fısfıs “Bir Astım Hikayesi” kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Duygusal Kas Metodu’yla hazırlanan terapötik hikâye, Astım rahatsızlığı olan çocukların hayatını kolaylaştırmak için hazırlanmıştır.
Aynı zamanda diğer çocuklarda da farkındalık sağlayarak birlikte yaşama kültürünü geliştirecektir.
Uzman Psikolog Çağla Tuğba Selveroğlu tarafından kaleme alınan eser, Çocuklara Kolaylaştırıcı Öyküler Dizisi’nin 2. kitabıdır.
Ebeveyn, eğitimci, sağlık personeli ve çocuklar, ailelerle çalışan uzmanlara yönelik hazırlanan terapötik hikâye metni, kolaylaştırıcı yönergeler ve kolaylaştırıcı etkinliklerden oluşmaktadır. 
 
Arkadaşlarının astımla ilgili bu kadar çok soru sorması Kuzey’in çok hoşuna gitmişti. Gülümseyerek:
 
– Çok güzel sorular sordunuz. Hepsine sırayla cevaplayacağım, dedi.
 – Doktor Özgün Amca, havanın akciğerlerime gitmekte zorlandığını söyledi. O yüzden bana fısfıs verdi. Bu fısfıs; havanın akciğerlerime daha rahat ulaşmasını sağlıyormuş. O yüzden ismini havalı fısfıs koydum. Beğendiniz mi fısfısımın ismini?”

Astım rahatsızlığı pek çok çocuğun yaşadığı ve ebeveynlerin süreci yönetirken desteğe ihtiyaç duyduğu bir konu. Kuzey’in yaşadığı deneyim, Luna ve Barış’ın meraklı soruları eşliğinde ebeveynlere ve minik okuyuculara aktarılmaktadır.
Duygusal Kas Metodu kullanılarak hazırlanan bu kitapta; astım rahatsızlığı olan çocukların yaşadıkları, hissetikleri, nasıl baş edecekleri anlatılırken; ebeveynler, eğitimci, sağlık personeli ve çocuk, aile çalışan uzmanlar için de kolaylaştırıcı bilgiler yer almaktadır.
Keyifli okumalar.

indir

Havalı Fısfıs “Bir Astım Hikayesi” kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Yeni Çıkan Kitaplar kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Havalı Fısfıs “Bir Astım Hikayesi” kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak