Diğer Kitaplar

Hayatınıza Yer Açın kitabını indir [PDF ve ePUB]

Hayatınıza Yer Açın

Hayatınıza Yer Açın yayını türkçedir.Hayatınıza Yer Açın kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Sadelik eşittir akıl sağlığı… Çok fazla menüsü olan DVD oynatıcılar, her gün dolu olan e-posta kutumuz gibi gittikçe yaşamımızı esir alan ve karmaşıklaştıran teknolojiye isyan ediyor ve bazen kendimizi sadelik paradoksuna kapılmış halde buluyoruz: Hem basit hem de kullanımı kolay bir şey istiyoruz. John Maeda, Hayatınıza Yer Açın adlı kitabında iş, teknoloji ve tasarımda sadelik ve karmaşıklığı dengelemek ve daha azıyla daha fazlasını elde etmek için on yasa sunuyor. MIT Media Lab’de profesör ve dünyaca ünlü bir grafik tasarımcı olan Maeda, “gelişmiş” kavramını nasıl yeniden tanımlayabileceğimizin altını çiziyor. Maeda’nın dijital çağda basitlik konusundaki bu rehberliği, bize sadelik ve basitliğin nasıl organizasyonların ve ürünlerinin temel taşı olabileceğini ve bunun hem iş hem de teknoloji dünyasını nasıl yönlendirebileceğini gösteriyor. Rahatlıktan ve anlamdan ödün vermeden hepimiz sadeleşmeyi öğrenebiliriz.

indir

Hayatınıza Yer Açın kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Diğer Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Hayatınıza Yer Açın kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak