Din Kitapları

Hukukun Çıkmazlarına Çözüm Yolu İstihsan kitabını indir [PDF ve ePUB]

Hukukun Çıkmazlarına Çözüm Yolu İstihsan

Hukukun Çıkmazlarına Çözüm Yolu İstihsan yayını türkçedir. Hukukun Çıkmazlarına Çözüm Yolu İstihsan kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

İmam Cessâs Özelinde
 
“Diyanet Akademisi Selçuk Dini Yüksek İhtisas Merkezinden öğrencim; genç ilim adamı Murat Karabulut Bey’in yüksek lisans tezi olan Hukukun Çıkmazlarına Çözüm Yolu: İSTİHSÂN (İmam Cessâs Özelinde) konulu çalışmasının kitap formatında hazırlanması ve daha geniş kesimler tarafından okunmasının sadece Müslümanlar için değil, tüm insanlık için faydalı olacağını düşünüyorum. Bu çalışma ile hem istihsân delili üzerinde daha kapsamlı düşünülmesi hem de ilk usûl kitaplarından olan el-Fusûl başta olmak üzere Cessâs’ın diğer eserlerinin yeniden keşfedilmesine ve okunmasına vesile olmasını temenni ederim.”
 
Dr. Rıfat ORAL
DİB. Başkanlık Müşaviri Din İşleri Yüksek Kurulu Eski Üyesi

indir

Hukukun Çıkmazlarına Çözüm Yolu İstihsan kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Din Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Hukukun Çıkmazlarına Çözüm Yolu İstihsan kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak