İslam Kitapları

Hz. Fatıma / 40 Hadis Serisi 12 kitabını indir [PDF ve ePUB]

Hz. Fatıma / 40 Hadis Serisi 12

Hz. Fatıma / 40 Hadis Serisi 12 yayını türkçedir. Hz. Fatıma / 40 Hadis Serisi 12 kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Selman-ı Fârisî, Hz. Resulullah’ın (s.a.a) kendisine şöyle buyurduğunu nakleder:
“Ey Selman! Kim kızım Fatıma’yı severse o cennette benimle birlikte olacaktır ve kim ona düşmanlık beslerse yeri ateştir.”
“Ey Selman! Fatıma’nın sevgisi yüz yerde fayda verir ki onların en kolayları şunlardır: Ölüm anı, mezara konulma zamanı, ameller tartıldığı zaman, mahşer yeri, sırat köprüsünden geçildiği zaman ve ameller hesaba çekildiği zaman. O hâlde kızım Fatıma kimden razı olursa ben de ondan razı olurum; ben de kimden razı olursam Allah da ondan razı olur. Yine Fatıma kime gazap ederse ben de ona gazap ederim ve ben kime gazap edersem Allah da ona gazap eder.”
“Ey Selman! Ona, zürriyetine ve takipçilerine zulmedene vay olsun!”

indir

Hz. Fatıma / 40 Hadis Serisi 12 kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

İslam Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Hz. Fatıma / 40 Hadis Serisi 12 kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak