Ekonomi Kitapları

İktidar (Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası) kitabını indir [PDF ve ePUB]

İktidar (Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası) yayını türkçedir. İktidar (Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Kimi gücünün zirvesindeyken ölümcül bir hatayla elindekini yitirir. Kimi çok ileri gider veya yeterince ilerleyemez. Fakat kimileri de doğru adım atarak insanüstü bir gayretle gücü kendilerine çeker. Tarih boyunca yazarlar ve filozoflar kendilerine şu soruyu sormuşlardır; bizden öncekilerin başarılarından ya da hatalarından ne gibi dersler alabiliriz? Üç bin yıllık süre içinde güç hakkındaki çeşitli yazılar hep aynı konuları işlemiş, gücün özünü tanımlayarak nasıl arttırılacağını ve yönetileceğini veya nasıl yok edileceğini tarif etmiştir. Gücün 48 Yasası zihinlerden sonsuza dek silinmeyecektir.

indir

İktidar (Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ekonomi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İktidar (Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

2 Yorumlar

 • Reply
  Ali
  8 Haziran 2023 at 21:35

  Güzel

 • Reply
  sg
  10 Temmuz 2023 at 17:20

  kitap nerde?

 • Cevap bırak