İlkokul 2. Sınıf Doğa ve Matematik kitabını indir [PDF ve ePUB]

İlkokul 2. Sınıf Doğa ve Matematik yayını türkçedir.İlkokul 2. Sınıf Doğa ve Matematik kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Çağdaş eğitim sistemlerinde, çocuklarımızın zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak ve kendilerini tanıyıp geliştirip gerçekleştirebilmeleri için matematik de farklı yaklaşımlarla onların meraklarını artırıcı, severek yapacakları, görseller, oyunlar ve çeşitli etkinliklerle zenginleştirilmiş yardımcı matematik kitaplarına gereksinim vardır.

“Doğa ve Matematik”, dizisi matematik programlarına uygun bir şekilde ve yukarıda sayılan tüm bu özellikler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Bu dizide, her sınıf seviyesinde öğrencilerin ilgilerini çekeceğini düşündüğümüz farklı kahramanlar kullanarak bazen onların yaşam ve özelliklerine ait bilgiler verdik bazen de kitap içinde yer alan bulmacaları çözerek kahramanların yaşamlarına ve kendilerine ait özellikleri bularak öğrenmelerine olanak sağladık. Bu arada doğa ve çevre bilincinin gelişmesine katkı sağlamayı amaçladık.

“Doğa ve Matematik”, hem daha da meraklı çocuklar yetiştirmek, hem de meraklı çocuklarımıza yeni ufuklar açmak için sizleri bekliyor…

indir

İlkokul 2. Sınıf Doğa ve Matematik kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ders Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İlkokul 2. Sınıf Doğa ve Matematik kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın