Ders Kitapları

İlkokul Yaşam ve Matematik & Çarpma – Bölme 1.Kitap (6-9 Yaş) kitabını indir [PDF ve ePUB]

İlkokul Yaşam ve Matematik & Çarpma - Bölme 1.Kitap (6-9 Yaş)

İlkokul Yaşam ve Matematik & Çarpma – Bölme 1.Kitap (6-9 Yaş) yayını türkçedir.İlkokul Yaşam ve Matematik & Çarpma – Bölme 1.Kitap (6-9 Yaş) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Matematik dersi, konuları gereği hemen her insanın bir biçimde aşina olduğu önemli bir disiplindir Düşünce yapısının gelişmesinde, bu düşünce yapısının diğer derslerde kullanılmasında, öğrendiğimiz bilgilerin günlük yaşam durumlarına uygulanmasında, yaşam problemlerini çözme becerisi kazandırmada önemli bir katkısı vardır.

Bu bakış açısından hareketle, elinizde bulunan “Yaşam ve Matematik” kitapları serisinde farklı bir yaklaşım kullandık. Konuları, 6-9 ve 9-12 yaş grubu olarak iki aşamada ve programlar çerçevesinde bir bütün olarak derinlemesine işledik. Yaşam ve Matematik serisi kitaplarında, eğlenceli sorulara, bulmacalara, kavram haritalarına ve örneklere yer verilmiş ve bunlar günülük yaşamın içinden seçilerek diğer disiplinlerle de ilişkilendirilmiştir. Böylece, öğrenilen bilgiler günlük yaşam durumlarına uygulanabilmekte ve meraklı çocukların kendilerini geliştirmelerine olanak sağlamaktadır.

Öğretmen ve velilerden beklentimiz çocuklarımızın farklı olduğunu düşündüğümüz bu kitaplarla buluşturulmasına destek olmaları ve ders dışında da onları matematikle ilgilenmelerini teşvik etmeleridir…

indir

İlkokul Yaşam ve Matematik & Çarpma – Bölme 1.Kitap (6-9 Yaş) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ders Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İlkokul Yaşam ve Matematik & Çarpma – Bölme 1.Kitap (6-9 Yaş) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak