Din Kitapları

İman ve Küfür Konuları kitabını indir [PDF ve ePUB]

İman ve Küfür Konuları

İman ve Küfür Konuları yayını türkçedir. İman ve Küfür Konuları kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitap, çağımızda ki en büyük sıkıntılardan biri olan İman ve Küfür konularından bahsetmektedir. Bu konunun önemi İbn Kayyım El-Cevziyye’nin de ifade ettiği gibi ‘’Kişilerin bu konuya olan ihtiyaçları yemeye ve içmeye olan ihtiyaçlarından daha çoktur.’’ Ancak ne var ki en çok ihtiyacımız olan bu mesele bizler için en bilinmez mesele haline gelmiş durumdadır.
 
Hâlbuki İman ve Küfür dendiği zaman akla Cennet ve Cehennem, Ebedi azap ve Ebedi mükâfat, Allah’ın gazabı ve Allah’ın Rızası gelmesi gerekir. Bu konuya bu lafızlarla bakıp değerlendirince kişinin buna ne denli ihtiyacı olduğu ortaya çıkıyor. İnsanın Ebedi azap denince veya Allah’ın gazabı dendiğinde ürpermemesi elde değil. Aynı şekilde Allah’ın rızasından bahsedildiği yerde kalbimizde istemsiz bir sevinç meydana geliyor. Rabbim bizleri başarıya ulaşanlardan eylesin.

indir

İman ve Küfür Konuları kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Din Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İman ve Küfür Konuları kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak