Sağlık ve Tıp Kitapları

İnsanlara, Hayvanlara ve Bitkilere Homeopatik İlk Yardım kitabını indir [PDF ve ePUB]

İnsanlara, Hayvanlara ve Bitkilere Homeopatik İlk Yardım

İnsanlara, Hayvanlara ve Bitkilere Homeopatik İlk Yardım yayını türkçedir. İnsanlara, Hayvanlara ve Bitkilere Homeopatik İlk Yardım kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Dünya Sağlık Örgütü’ne göre Homeopati, dünya çapında akut ve kronik hastalıkları tedavi etmek
üzere, 500 milyondan fazla kişinin kullandığı dünyanın en hızlı büyüyen ve modern tıptan sonra ikinci en yaygın kullanılan
Belli prensipleri ve ilkeleri olan bu tedavi sisteminin temelini oluşturan en önemli felsefe, hastaya bütünsel yaklaşmaktır. İnsan zihinsel, duygusal ve fiziksel olmak üzere 3 seviyede varlık gösterir. Homeopati, bedenin bir organını diğerinden, fizik bedende yaşadıklarını duygularından veya zihninde olup bitenden keskin sınırlarla ayırmadan; hastayı zihinsel, duygusal ve bedensel, bir bütün olarak değerlendirir. Bu 3 seviye arasındaki denge ve uyumu sağlayan, vücudumuzun orkestra şefi olan “Yaşam Gücünü” tetiklemeye, bir başka deyişle, ‘Kişinin Kendi Kendini İyileştirme Enerjisini Güçlendirmeyi Hedefleyen’ bir tedavi şeklidir.

indir

İnsanlara, Hayvanlara ve Bitkilere Homeopatik İlk Yardım kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sağlık ve TIP Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İnsanlara, Hayvanlara ve Bitkilere Homeopatik İlk Yardım kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak