Kültür Kitapları

İnsanlık Tarihi & Birinci Kısım-İnsan Uygarlığı-Kökenler ve Tekamül kitabını indir [PDF ve ePUB]

İnsanlık Tarihi & Birinci Kısım-İnsan Uygarlığı-Kökenler ve Tekamül

İnsanlık Tarihi & Birinci Kısım-İnsan Uygarlığı-Kökenler ve Tekamül yayını türkçedir. İnsanlık Tarihi & Birinci Kısım-İnsan Uygarlığı-Kökenler ve Tekamül kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ramtha, bu çok değerli kitapta, yaratılışın, evrenin ve insanlığın gerçek kökenine ve gizemli tarihine büyük bir ışık tutmakta, insanlığın tanrısal doğasını ve kaderini çok aydınlatıcı bir biçimde anlatmakta ve böylece, yüzyıllardır boş inançların, korkunun ve cehaletin yarattığı karanlığı dağıtmaktadır.

Yine bu kitapta, Ramtha, zamanı ve uzayı aşarak doğrudan tanık olduğu bir bilgi hazinesini gözler önüne sermektedir. O, insanlığın spiritüel tekâmül basamaklarını oluşturan yedi varoluş katından, Dünya’nın tarihinden, insan ırkının genetiğinin gelişmiş uzaylı ırklar tarafından nasıl değiştirildiğinden, kutsal bilgiyi koruyan kadim bilgelik okullarından, inisiyelerin sınavından ve dağ mağaralarına kapanan zahitlerin aydınlanma arayışından söz etmekte ve daha pek çok çarpıcı bilgi vermektedir. Ayrıca, her bölümden önce, o bölümle ilgili aydınlatıcı açıklamalar yer almaktadır.

Bu kitap, belki de, şimdiye dek verilmiş olan en büyük kadim tarih dersini içermektedir.

indir

İnsanlık Tarihi & Birinci Kısım-İnsan Uygarlığı-Kökenler ve Tekamül kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Kültür Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İnsanlık Tarihi & Birinci Kısım-İnsan Uygarlığı-Kökenler ve Tekamül kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak