Bilgisayar Kitapları

İnternet Diktatörlüğü & Bir İletişim Mucizesinin Yükselişi ve Düşüşü kitabını indir [PDF ve ePUB]

İnternet Diktatörlüğü & Bir İletişim Mucizesinin Yükselişi ve Düşüşü

İnternet Diktatörlüğü & Bir İletişim Mucizesinin Yükselişi ve Düşüşü yayını türkçedir.İnternet Diktatörlüğü & Bir İletişim Mucizesinin Yükselişi ve Düşüşü kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ä°nternet tüm dünyaya gerçekten bir basın özgürlüğü getirdi mi? Bir Soğuk Savaş savunma silahı nasıl “büyük bir özgürleştiriciye” dönüştürüldü? Değişen davranış kalıpları ve küresel salgında interneti olmadığı için yurttaşlık haklarından (eğitim hakkından) yararlanamayan çocuklar neden görmezden gelindi? Çağdaş Gökbel, tüm bu sorulara bilimsel yöntemle cevap bulmaya çalışıyor ve internetin gerçek bir özgürleşme sağlayıp sağlamadığını sorgulayarak alanında uzman kişilere yönelttiği sorularla propagandanın ağır sis perdesini aralıyor. Ä°nsanlığa bir deli gömleği giydirildi ve insanlık bu deli gömleğinden kurtulabilecek mi? Ä°rlanda ve Türkiye internetin gazeteciliğe yeni bir soluk getirip getirmediğini tartışıyor. Bilimin sınırlarının başladığı yerde Gökbel  bir yöntem olarak gazeteciliği yardıma çağırıyor. Bu sayede alanında uzman kişileri yan yana getiriyor ve onlara sorular yöneltiyor. Orhan Gökdemir, Nevzat Evrim Önal, Ahmet Çınar, Tolga Kaan, Nagehan Kızılkaya, Kaya Emre Uzmay, Helena Sheehan,Ger Scully, Ali Ufuk Arıkan, Mustafa Kenan Aybastı, Sertaç Canbolat, Mutluhan Ä°zmir, Cangül Örnek…Tüm bu isimlerin yanıtlarını merak ediyorsanız Ä°nternet Diktatörlüğü gerçeği merak edenler ve sorgulayanlar için yazıldı.

indir

İnternet Diktatörlüğü & Bir İletişim Mucizesinin Yükselişi ve Düşüşü kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Bilgisayar Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İnternet Diktatörlüğü & Bir İletişim Mucizesinin Yükselişi ve Düşüşü kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak