Yeni Çıkan Kitaplar

İsfahan’a Doğru kitabını indir [PDF ve ePUB]

İsfahan’a Doğru

İsfahan’a Doğru yayını türkçedir. İsfahan’a Doğru kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

…Kim benimle beraber gül mevsimini görmeye İsfahan’a gelmek isterse karşısında Alp Dağları’nın en yüksek tepeleri kadar yüksek ve renksiz tuhaf çiçeklerle ve kısa otlarla örtülü olan bitmez tükenmez ovalar bulmaya hazırlansın ki orada ancak uzaktan uzağa harap olmaya yüz tutmuş ve en güzel firuzeden daha cazip mavi renkte kubbeli ufak camiyle koyu kumru renginde topraktan inşa edilmiş köyceğizler görünür. Kim, benimle beraber buralara gelmek isterse tenhalık, sıkıntı ve seraplarla geçecek günlere katlansın.
 
Yukarıda bir paragrafını alıntıladığımız bu kitabı, eminim siz okurlar zevkle okuyacaksınız. Eski İran’ı anlatan bu kitabı Türk okurunun yakından tanıdığı Pierre Loti yazmıştır. Seyahatname türündeki bu kitap bize çok şey anlatıyor ve de öğretiyor.

indir

İsfahan’a Doğru kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Yeni Çıkan Kitaplar kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İsfahan’a Doğru kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak