İslam Kitapları

İslam Kadın İnsan kitabını indir [PDF ve ePUB]

İslam Kadın İnsan
[ad_1]

İslam Kadın İnsan yayını türkçedir. İslam Kadın İnsan kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Dinler insan düşüncesinin ürünüdür.
 
Bir dine mensup olduğunu düşünen ya da iman eden insanların hemen hemen tamamı, kendi dinini “hak din” olarak görürken, diğer dinlerin tümünü “batıl” olarak görür ve dini metinlerin birbiri ile ortak noktalarını izah edebilmek içinde “diğer dinlerde başlangıçta hak dindi ama zaman içinde bozuldu” gibi bir savunma yaparlar. Esasında tamamına yakını mensubu olduğu dini, kitabını okumadan, neye iman ettiğini bilmeden ailesinden miras olarak alır.
 
Dinlerin ortaya çıkışı insan türünün toplumsal hayata geçişi ve nerdeyse yerleşik hayata geçiş ile eş zamanlı olmuştur. Hayata tutuna bilmek için toplumlar halinde yaşamaya gereksinim duyan insan toplulukları kendisinden çok daha güçlü varlıklar tarafından yönetilmelerini de arzulamışlardır. O zamanki az gelişmiş ve tecrübesiz insan topluluklarının ahlaki değerlere bağlanması için, dinlerin bir yönetim biçimi olarak ortaya çıktığı söylenebilir.

[ad_2]

indir

İslam Kadın İnsan kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

İslam Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İslam Kadın İnsan kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak