İslam Kitapları

İslam Tasavvufu kitabını indir [PDF ve ePUB]

İslam Tasavvufu

İslam Tasavvufu yayını türkçedir. İslam Tasavvufu kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Sufi yaşlılar için iyi bir evlad, çocuklar için müşfik bir baba olmalıdır. Hatta Allah’ın bütün yaratıklarına karşı böyle davranmalıdır. Onların dertleriyle dertlenmeli, musibetlerine üzülmeli, eziyetlerine katlanmalıdır. Allah’ın sadık müridlerden muradı ilahisi şudur: “Allah’ın kendilerine şefkatle muamele buyurması gibi, onlar da Allah’ın yaratıklarına karşı şefkatle muamele etsinler. Nebilerin ve sıddıkların, velilerin ve Allah dostlarının adab ve ahlakıyla ahlaklansınlar. Ta ki bu suretle Allah’la aralarındaki perde kalksın.” Bu perdenin kalkması, onların bu adaba bağlılıklarına, bu ahlak ile ahlaklanmalarına, Allah’dan yardım dileyip O’na güvenmelerine ve O’ndan razı olmalarına bağlıdır.

indir

İslam Tasavvufu kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

İslam Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İslam Tasavvufu kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak